“”

Canlı Yayin/Etkinlik

Günümüz koşullarında gelişen teknolojiler sayesinde etkinliklerinizin kurumsal itibarınıza katacağı değeri online mecralarda yüzbinlerce kişiye ulaştırarak arttırma  şansına sahipsiniz.

  • Bütün Cihazlara Uyumlu Yayın
  • Bütün Platformlarda Yayın İle İzleyici Sayınızı Katlayabilirsiniz
  • Kusursuz Prodüksiyon Hizmeti
  • Online Reji Hizmeti
  • Ses-Işık Ekipmanları
  • Tele-Video Konferans Hizmetleri
  • Etkinlik Röportajlarınızın Çekim ve Montajları
  • Uluslararası Teknik Standartlara Uyum
  • Profesyonel Montaj Hizmetleri

Bulut Tabanlı Altyapı

İster 1000 ister 1.000.000 kişiye ulaşın, cloud tabanlı yayın alt yapısı sayesinde canlı yayınlarınız dünyanın her yerinde sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde en yüksek kalitede izlenebilmektedir.

Ekstra Servisler

Yayın şifreleme, ücretli etkinlikler için ödeme sistemi, kurum içi kapalı devre canlı yayın, anketli, data toplamalı, chat box’ lu, social feed’ li canlı yayın gibi ekstra servislerimiz ile fark yaratabilirsiniz.

Son Teknoloji Prodüksiyon

Kurum veya markanızın canlı yayın ihtiyaçlarına göre projelendirdiğimiz en teknolojik prodüksiyon kurgusu ile izleyicinizle buluşan canlı yayın hizmetimizdir.

Bütün Cihazlarla Uyum

Canlı yayınlar her türlü iOS, Android cihazlardan ve internet erişimi bulunan akıllı TV’ lerden izlenebilir.

Detaylı Raporlama

Kim, nereden, hangi cihazla, ne zaman, ne kadar süre yayınınızı izlemiş? Canlı yayınınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz bütün anlık bilgiler canlı yayınlar için özel olarak geliştirilmiş raporlama sistemi ile elinizin altında.

Medikal, sportif, havadan Yayın

Tıp seminerleri, tıp kongreleri, canlı cerrahi uygulamaları, sportif faaliyetler ve havadan canlı yayın çalışmaları ile size özel çözümler sunuyoruz.

 

Referanslarımız

İstenilen sayıda facebook sayfa, grup ve kişisel sayfalarınıza yayın basabilirisiniz.

AA, İHA gibi haber ajansları, Facebook, Twitter, YouTube, Linkedin, Periskope, Twitch, YouNow gibi tüm sosyal platformlar, Digitürk, D-Smart, Tivibu, Teledunya, FilmBoxe, KabloTv veya dünyadaki herhangi bir ISP gibi platform yada televizyona yayınınızı gönderebilmenizi sağlayan servisimizdir.

Cross Platform yayınlarınızı sorunsuz ve kesintisiz şekilde tek bir panelden seçtiğiniz bütün platformlardan ve birden fazla işletim sisteminde yayınlayabileceğiniz servisimizdir.

 Clou VR&360

Sanal gerçeklik, gerçek hayattaki ortamların bilgisayarlar aracılığı ile taklit edilmesine denir. Sanal gerçeklikte esas amaçlanan nokta, sanal gerçeklik kaskını taktığımızda kaskta yada gözlükte bulunan ortama adapte olup gerçekte bulunduğumuz ortamı unutmaktır. Sanal gerçeklik ortamları genelde kafanıza taktığınız bir kask yada gözlük ile oluşturulur. Bazı durumlarda sanal gerçeklik gözlüğünü destekleyici aksesuarlar da olabilir. VR&360 deneyimini yaşarken izleyicileriniz ile paylaşacağınız içeriklerinizde Clou VMS hizmetinden faydalanarak android işletim sistemi tabanlı platformlarda kendi uygulamanızı oluşturabilir ve temanızı kişisel bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

 Clou SmartTV

Smart TV, Televizyon üzerinden internete bağlanmaya ve özel geliştirilmiş uygulamaların çalıştırılmasına olanak sağlayan işletim sistemine sahip televizyonlara verilen genel isimdir. Smart TV standart bir televizyona eklenen multimedya özelliğidir. Smart TV üzerinden içeriklerinizi ve yayınlarınızı izleyicilerinize ulaştırırken Clou VMS hizmetini kullanarak Set Top Box üzerinden kendi uygulamanızı oluşturarak kişisel temanızı oluşturabilir ve kendi fikirlerinize göre düzenleyebilirsiniz.

 Clou MobilTV

Mobil TV, mobil internet bağlantısı olan her mobil cihaz aracılığı ile canlı TV yayınına ve video içeriğine erişim sağlayan yayın platformudur. IOS, Android, Windows phone işletim sistemlerinde, bütün arama motorlarında içeriklerinizi Mobil Tv’den izleyicilerinize ulaştırabilirsiniz. Clou VMS hizmetini kullanarak temanızı kişisel olarak ayarlayabilir, yerleşimini ve stilini istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda içeriklerinizi de Clou Multi Platformda yayınlayabilirsiniz.

 Clou WebTV

Web TV, izleyicilerin istedikleri içerikleri PC, Notebook, Tablet ve Mobil cihazlar ile izlemelerine olanak sağlayan yeni nesil yayıncılık platformudur. Bu platformu kullanarak tüm arama motorlarında işletim sisteminden bağımsız olarak ürettiğiniz içeriklerinizi Web TV platformu üzerinden izleyicilerinize ve diğer bütün kullanıcılara ulaştırabilirsiniz. Clou VMS hizmetini kullanarak temanızı özelleştirebilir ve Clou Multi Platformda da içeriklerinizi yayınlayarak daha çok kişiye ulaşabilirsiniz.

 IPTV

IPTV, internet protokolü üzerinden (TCP/IPV4 – IPV6) görüntü ve ses aktarımı sağlayan yayıncılık platformudur. Tüm dünyada bir çok televizyon kanalı ip video server kullanarak internet üzerinden kendi yayınlarını izleyicilerine ulaştırmıştır. İnternet protokolünü kullanabilen Televizyonlar olduğu gibi, herhangi bir televizyonun da internet üzerinden gelen yayınları alabilmesi için IP TV alıcıları (Set Top Box) geliştirilmiştir. Clou VMS hizmetini kullanarak android işletim sistemi olan bütün cihazlarda Set Top Box üzerinden kendi uygulamanızı yaparak temanızı özelleştirebilir, içeriklerinizi izleyicilere ulaştırabilirsiniz.